Je nám líto. KlaudaTrade momentálně nepříjmá nové objednávky. Využíjte prosím služeb www.klaudashop.cz. Děkujeme za pochopení. Tým KlauDa.

Obchodní podmínky dárkových poukazů

Přečtěte si více o využití dárkových poukazů

Dárkové karty

Obchodní podmínky užívání předplacených karet KlauDa


  1. Platně aktivované karty je možné použít k zaplacení celé či části ceny zboží či služeb v KlauDa Trade.

  2. Dárkovou kartu můžete použít k nákupu zboží do výše zůstatkové hodnoty na kartě. Bude-li cena zboží přesahovat zůstatkovou hodnotu na kartě, pak k doplacení zůstatkové hodnoty zboží můžete použít hotovost nebo platební kartu.

  3. Kartu nelze použít k nákupu dalších předplacených karet či poukazů, zůstatek na kartě nelze vyměnit za peněžní hotovost.

  4. Tato karta není debetní, kreditní či úvěrovou kartou. Karta slouží k osobním účelům držitele a kromě písemných výjimek vydavatele ji nelze použít ke komerčním účelům.

  5. Hodnota nabití a jednorázového uplatnění je stanovena na Kč 250, 500, 750, nebo 1000,-.

  6. Doba platnosti předplacené karty je  2 měsíce dle druhu karty, po uplynutí doby platnosti připadá zůstatková hodnota na dárkové kartě vydavateli předplacené karty.

  7. Vydavatel karty nenese odpovědnost za ztracené, zcizené či poničené předplacené karty a zůstatky na těchto kartách.

  8. Prodej těchto předplacených karet jinými osobami než vydavatelem a jí zmocněných subjektů je zakázán. Předplacené karty mohou být použity jako osobní nebo obchodní dary a nesmí být použity k jakýmkoli marketingovým, reklamních a propagačním aktivitám bez předchozího písemného souhlasu vydavatele.

  9. Vydavatel je oprávněn měnit tyto Obchodní podmínky užívání předplacených karet KlauDa.

  10. Vydavatelem předplacené karty KlauDa je KlauDa Trade s.r.o.

Poslední aktualizace podmínek: 21. 12. 2020